Araç çubuğuna atla
Dizi

“Never Have I Ever” Dizisi Hakkında Düşünceler

Bir Netflix yapımı gençlik dizi olan Never Have I Ever ( Asla Sahip Olmadım) dikkat çeken bir yapım olarak yayınlandı. 1 Sezon 10 bölümden oluşan dizinin İMDB puanı ise 8.1 olarak gözüküyor.

Başrollerini; Maitreyi Ramakrishnan, Darren Barnet, Poorna Jagannathan, Ramona Young, Lee Rodriguez ve Jaren Lewison paylaşıyor.

Dizi babasının ölümünden sonra 8 ay tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Devi’nin bir süre sonra iyileşmesi ve lise hayatına yepyeni sayfa ve aşk hayatına başlamasından bahsediyor. Dizide Hint kültürü oldukça etkin. Devi’nin ailesi, özellikle annesi bu konuda baskın bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Annesinin baskılarına rağmen bildiğini okuyan genç kızın lise serüveni diyebiliriz.

Başlarda biraz ön yargılı yaklaşsam da aslında sizi sıkmayan bir dizi ve inanılmaz eğlenceli bazı sahnelerde kahkaha attığımı bilirim. Oyuncular gayet başarılı ve bazen bir gençlik dizisinden çok daha fazlasını verebiliyor size. Çok zeki ve başarılı bir öğrenci olan Devi’nin rakibi Ben ile olan atışmaları, hoşlandığı çocukla çıkıyormuş gibi bir hava yaratması aslında aşkla olan sınavı ve dostlarıyla olan arasını toparlama mücadelesi kısaca herkesin geçtiği o yolu komik, çok trajik olamadan size sunuyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı