Araç çubuğuna atla
Dizi

For Life(Yaşam İçin) dizisi ilk izlenimler

Bir gece kulübü işleten Erın(Aaron) bir polis baskını ile tutuklanır. Adalet sistemine güvenmektedir. Suç işlenmediğini iddia etmesine rağmen ömür boyu hapis cezasına çarptırılır. Hapiste bir şekilde hukuk kitapları ile buluşur ve avukat olmaya karar verir. Geçen zaman içinde avukat olmuştur. Özgürlüğüne kavuşmak için her türlü mücadeleyi vermeye hazırdır. Erın’nın özgürlüğüne kavuşma hikayesini anlatan bu dizi Ayzek rayt (Isaac Wright Jr.) ‘ın gerçek hikayesini anlatmaktadır.

For Layf (For Life) bir dram konulu dizidir. Bürokrasinin işleyişi ve hapishane düzeninin nasıl olduğunu yansıtmaktadır. Çarşamba günleri yayınlanıyor Türkiye’de. Dizinin hikayesi şimdilik beni çekmiş durumda ama herkesin seveceği tarzda bir dizi değil. IMDb 7.5 değerlendirme yapan kişi sayısı az bunun sebebi bir afro-amerikanın hikayesi olduğu için olabilir, Beyazperde’de değerlendirme yok ve ekşi sözlükte hakkında 1 sayfa açılmış. Anlayacağınız fazla izleyeni yok.

İlk sezonda 13 bölüm yayınlayacak, 12 si yayınlandı bile. Bu hafta sezon finali gelecek. Daha 2. sezon olacak mı belli değil. Hikaye son bölüm ile bitirilebilir de.

Etiketler

Aygün Çimen

1994, Bursa, Uludağ Evrenkenti Grafik Tasarım, Anadolu Evrenkenti İşletme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı