Araç çubuğuna atla
Dizi

See 2. Sezon 1. Bölüm ne zaman

Baba Voss, Apple TV + ‘daki See TV dizisinin ilk sezonunda ailesini koruyabilir mi? Hepimizin bildiği gibi, Nielsen derecelendirmeleri tipik olarak See gibi bir TV dizisinin ikinci sezon için iptal edilip edilmediğini veya yenilenip yenilenmediğini belirlemede büyük bir rol oynar. Ancak Apple TV + ve diğer akış platformları kendi verilerini toplar. Bu TV dizisini izliyorsanız, See’in ilk sezon bölümleri hakkında ne hissettiğinizi bilmek isteriz.

Bir Apple TV + bilim kurgu aksiyon dizisi olan See TV şovunda Jason Momoa, Alfre Woodard, Yadira Guevara-Prip, Nesta Cooper, Sylvia Hoeks, Archie Madekwe, Christian Camargo, Hera Hilmar ve Mojean Ariaz yer alıyor. Steven Knight tarafından yaratılan dizi, ölümcül bir virüs insanlığı reddettikten sonra uzak bir gelecekte gerçekleşiyor. Bu trajediden kurtulanlar göremiyorlar  ve etkileşim kurmak, kendilerini beslemek, barınaklar inşa etmek ve hayatta kalmak için yeni yollar bulmak zorundalar. Yüzyıllar sonra, Baba Voss (Momoa) Alkenny kabilesinin Şefidir ve karısı mucizevi bir şekilde görebilen bir  ikiz doğurur. Başka bir kabilenin kraliçesi Voss’un çocuklarını yakalamak istiyor, bu yüzden onları korumak için içgüdülerine ve savaşçı becerilerine güvenmek zorunda.

Dizi şuanda 2.sezon onayını almış gözüküyor. Yayın tarihi için net bir tarih şuan da belli değil. Ama tahminlerimize göre Ekim sonu Kasım başı gibi başlaması muhtemel gözüküyor. Tarih tam olarak belli olduğunda güncellemesi yapılacaktır.

Etiketler

Aygün Çimen

1994, Bursa, Uludağ Evrenkenti Grafik Tasarım, Anadolu Evrenkenti İşletme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı